.

.

2 парчиња/Многу Мат Црни Алуминиумски Кујна Шкафот Мебел се Справи со Повлече Врата Назад Одредување на Вратата Јава G Повлече Рачка

2 парчиња/Многу Мат Црни Алуминиумски Кујна Шкафот Мебел се Справи со Повлече Врата Назад Одредување на Вратата Јава G Повлече Рачка

DEN 408.00
Од стока


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Големина:
CC64L80mm, CC96L120mm, CC128L150mm, CC160L200mm, CC256L300mm, CC320L400mm, CC440L500mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Бренд Име:
Premintehdw
Број На Модел На:
Повеќе
Теренот-ред Спецификации:
64mm
DIY Материјали:
Дрво
Стил:
Модерна
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум
R

Купувачите избираат и