.

.

Гроздобер Европски Стил Дрвени Вино Подарок Кутија се Справи со Копчиња Tracery Лак Бронза на Ѕвонење,Цинк Легура Рачки,оков за Мебел,1Pc

Гроздобер Европски Стил Дрвени Вино Подарок Кутија се Справи со Копчиња Tracery Лак Бронза на Ѕвонење,Цинк Легура Рачки,оков за Мебел,1Pc

DEN 191.52
Од стока


Големина:
pitch 96mm, pitch 64mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Европски
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Број На Модел На:
120*48mm
Теренот-ред Спецификации:
96MM/64MM
боја:
Античкиот Тон Бронза
Големина:
140mm/79mm
Теренот:
96MM/64MM
Материјал:
Цинк Метални Легури
R

Купувачите избираат и