.

.

USB Кабел за Продолжување Автомобил-Полнач за во Автомобил Предните И Задните Седишта држачи за полнење за Ford mondeo kuga fiesta Focus2 3 ecosport фузија

USB Кабел за Продолжување Автомобил-Полнач за во Автомобил Предните И Задните Седишта држачи за полнење за Ford mondeo kuga fiesta Focus2 3 ecosport фузија

DEN 1687.00
DEN 1775.52
-5 %
Од стока


Нашата цена не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност. Набавната цена е помалку од $ 5 производи земаме (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус) и (Posti Финска Економија) економска логистика, нема дестинација следење на информации, но, исто така, да се обезбеди производот да пристигне таму. Може исто така да треба да изберете стандардни логистика логистика стандард, според вашиот избор за да ви помогне да изберете логистика. Плаќање на повеќе од $ 5 производи земаме (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail) и (Posti Финска) и (Ali Express Стандард Превозот) стандард логистика. Логистика побрзо од економијата. 1. Се очекува стареење 1) нормален : 16-35 дена да стигнат до одредиштето 2) Посебен случај : 35-60 дена за да стигне до дестинацијата, посебни околности вклучуваат : празници, промени во политиката, и други оддалечени места. Логистика барањето сајт : http : //www.17track.net/zh-cn и //global.cainiao.com/ .Внимание : 1). Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,Ние ќе ви одговори што наскоро. 2). Грешки може да постојат од страна на прирачник за мерење. 3).Сите наши нешта се едноставни за пакување, без мало кутии.

Специјални Функции:
Полнење линија продолжување
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Arsmundi
Име На Модел:
2018
Интерфејс:
USB2.0
Објектот Тежина:
200g
Напон:
12V
Од Моќ:
36w
Објектот Големина:
6.6 cm
Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
R

Купувачите избираат и