.

.

5mm памук, Глас 8 насоки на Јаже DIY Накит Наоди Додатоци рачно изработени Ткаени String за Торба Занает Проекти 72 метри

5mm памук, Глас 8 насоки на Јаже DIY Накит Наоди Додатоци рачно изработени Ткаени String за Торба Занает Проекти 72 метри

DEN 835.00
DEN 1392.00
-40 %
Од стока


L ength : 24 бои, а секоја боја по 3 метри, totall 72 метри. Тоа е вткаена од 8 насоки на памук предиво и има 8 предиво по акција. Тоа може да се користи за зрак, грбот и јаже, рачно плетење, дома декорација и така натаму. Ова јаже не е направен и обоена, но обоена на предиво прв, а потоа вткаена во јажето, така што квалитетот е многу добар, не е лесно да исчезнат.
Здраво, моето клиенти. Јас се кандидира на продавница на сите од мене, јас ќе се обидам моето најдобро да се служат сите вас. Кинеската Нова Година доаѓа. Ќе имаме долг одмор од Februray 1 до 26. Сите нарачки во нашиот празник времето ќе биде предаден по Februray 26, ве молиме да бидат трпение да чекаат тоа. Боја Неусогласеност Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот доби е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен feed back и 5-Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата предмети.

боја:
24 мешани бои
Материјал:
100% Памук
Техника:
Плетенка
Функција:
Висока Издржливост
Обликот:
Круг
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Должина:
24 color, each color 3m
Број На Модел На:
ST018
Дијаметар:
5mm
Тип На Производ:
Кабли
R

Купувачите избираат и