.

.

5 компјутери/set TRAVELSKY Еко-пријателски Виткање Шопинг Торба Голем Капацитет Најлон Кеси 2 Бои Обновливи Водоотпорен Перница Бесплатен Превозот

5 компјутери/set TRAVELSKY Еко-пријателски Виткање Шопинг Торба Голем Капацитет Најлон Кеси 2 Бои Обновливи Водоотпорен Перница Бесплатен Превозот

DEN 499.00
DEN 767.52
-35 %
Од стока


06
Земјата Време на Испорака Работни Дена 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 САД го Оценувате (Точка пристигна) 5.1% 50.1% 29.6% 10.5% 4.7% велика БРИТАНИЈА го Оценувате (Точка пристигна) 9.9% 63.2% 19.1% 3.4% 4.4% Австралија го Оценувате (Точка пристигна) 21.4% 50% 14.3% 7.2% 7.1% Франција го Оценувате (Точка пристигна) 10.5% 28.6% 43.8% 10.1% 7% Германија го Оценувате (Точка пристигна) 11.1% 22.2% 30.3% 20.9% 15.5% Канада го Оценувате (Точка пристигна) 0.0% 47.1% 31.4% 17.6% 3.9% Шпанија го Оценувате (Точка пристигна) 3.5% 25% 47.9% 12.9% 10.7%
За Производот
Боја : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот, предизвикана од многу фактори како што се
осветленост на мониторот и светлина од светлината.
Големина : ве молиме имајте во предвид дека големината на табелата може да have1-3cm грешка поради мерење метод.
За Испорака
1. Ве молиме оставете точниот број на телефон и точна адреса при пополнување вашиот купувачот информации, Особено руски пријатели
ве молиме пополнете во Примачот име и презиме (обично 3 делови )
2. Тоа ќе потрае неколку дена за да пакет на објектот, адреса и да добијат до поштата (ние ќе го толку брзо како што тоа е можно), тогаш ние
ќе се пополни на следење на број, можете да го најдете во вашата нарачка детали.

Материјал:
Најлон
Пол:
Унисекс
Ранци Тип:
Softback
Дожд Маска:
Yes
Функција:
Лесно свитлива
Бренд Име:
TRAVELSKY
Број На Модел На:
13555
боја:
Црна/Морнарица
wight:
35g
Точка име :
Floding Шопинг Торба
Солза отпорни:
25kg
Должина:
52 cm
Ширина:
45 cm
Материјал:
Најлон
R

Купувачите избираат и