.

.

Dslr фото Камера Ракав Лагер Торба За Nikon D3400 D3200 D3100 D7200 D7100 D7000 D90 D5300 D5100D D5200 D810 D800 Камера Случај Мека Торба

Dslr фото Камера Ракав Лагер Торба За Nikon D3400 D3200 D3100 D7200 D7100 D7000 D90 D5300 D5100D D5200 D810 D800 Камера Случај Мека Торба

DEN 335.52
Од стока


Карактеристики :
Тоа се меки, лесни, еластичен и лесно за носење.
Одговара За Nikon D40 D40 X D60 D70 D70 S D80 D90 D3400 D3300 D3200 D3100 D3000 D5000 D5100 D5300 D5200 D5300 D7000 D7100 D7200 ..
18-55мм Објектив од 18-105mm објектив од 18-140mm 18-135mm Објектив
За Nikon Slr Адаптер Модел Големина Торба
D3100+18-55мм Леќа M
D3200+18-55мм Леќа M
D3200+18-105mm Леќа M
D3200+18-140mm Леќа M
D3300+18-55мм Леќа M
D3300+18-105mm Леќа M
D3300+18-140mm Леќа M
D5100+18-55мм Леќа M
D5200+18-55мм Леќа M
D5200+18-105mm Леќа M
D5200+18-140mm Леќа M
D5300+18-55мм Леќа M
D5300+18-105mm Леќа M
D5300+18-140mm Леќа M
...
Големина L Одговара За Nikon : D5000、D5100、D5200、D5300、D7000、D7100、D7200、D90、D70、D70 S、D80、D3000、D3100、D3200、D3300、D40、D60 、D200, D300, D300 S, D600, D610, D700, D700 S, D800, D810 и други слични големина SLR фото апарати, со 18-105mm/18-200mm / 18-140mm / или Tamron 18-200mm/18 -270mm telephoto (поддржува хауба да се држат заедно)
Answer : ___________________________ Note : должина на голема големина е 19.5 cm, и на средна големина е 17-18cm, колку што тоа е соодветно во овој големина може да се стави сите во
Оваа торба е PS : ограничената употреба во широк спектар на големини во пакет, ако треба пакетот е совршено да се вклопи во телото е невозможно, бидејќи внатрешна кеса не е прилагодена за еден тип на тело + леќа, секој човек тип и различни леќа, неминовно се големи или мали, тесни или лабава како и со УВ, со користење на аспираторот, одберете поголем број, не се обрне внимание на советодавни услуги, со ова изјавуваат!
Пакетот вклучува :
1 X Камера торба
Се прикаже :
Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии.

боја:
Големина L, Големина M
Материјал:
Најлон
Стил:
Триаголник пакет
Употреба:
Универзална,dslr фото Камера,Леќа
Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Бренд Име:
HuWANG
Број На Модел На:
камерата случај торба
R

Купувачите избираат и