.

.

Нови SLR Камера Торба Голем Капацитет Платно Ранец Со Лагер & Водоотпорен Покритие Мулти-џебови dslr фото Камера Случај Патување Rucksacks

Нови SLR Камера Торба Голем Капацитет Платно Ранец Со Лагер & Водоотпорен Покритие Мулти-џебови dslr фото Камера Случај Патување Rucksacks

DEN 3060.00
DEN 3600.00
-15 %
Од стока

Нови SLR Камера Торба Голем Капацитет Платно Ранец Со Лагер & Водоотпорен Покритие Мулти-џебови dslr фото Камера Случај Патување Rucksacks
Дожд опфаќа : Водоотпорен и Прашина доказ
Голем капацитет - Мулти-функционални Џебови / Јасна класификација, разумни структура
Преден џеб-Лесно достапни да се работи
C. Надвор мали џеб D. внатре патент џебови
1.мазна патент 2.носат-отпорни, хардверски додатоци 3.и 4.прилагодливи рака
5.Притиснете копчето 6.and7. Drawstring 8.Дното дожд маска за складирање
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7.

Пакет:
Yes
Тип:
Камерата Кеси
Бренд Име:
CADeN
Употреба:
dslr фото камера
Материјал:
Платно
Стил:
Ранци
Број На Модел На:
камерата ранец
R

Купувачите избираат и