.

.

За Nokia C2-01 5220 3610 7100S 7210C 2700 5130 5000 Нови Висок Квалитет Телефон LCD екран digitizer екранот

За Nokia C2-01 5220 3610 7100S 7210C 2700 5130 5000 Нови Висок Квалитет Телефон LCD екран digitizer екранот

DEN 246.00
DEN 266.88
-8 %
Од стока


Paymen : да ја прифатиме Alipay,Western union,Moneygram итн. изберете најзгодно за вас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот и Пакет : Бродот за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број. Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди. Ние НЕ ќе биде одговорен за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично. Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.
ви благодариме
Контакт : Ако има било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку aliexpress.

Компатибилен Бренд:
за nokia
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Екран На Допир:
No
Број На Модел На:
C2-01 5220 3610 7100S 7210C 2700 5130 5000
LCD Комплет:
Yes
R

Купувачите избираат и