.

.

2 парчиња нови 14-42 Леќа внатрешен фокус Flex Кабел за Олимп М. ZUIKO DIGITAL 14-42mm F3.5-5.6 II Р Леќа

2 парчиња нови 14-42 Леќа внатрешен фокус Flex Кабел за Олимп М. ZUIKO DIGITAL 14-42mm F3.5-5.6 II Р Леќа

DEN 240.00
Од стока

2 парчиња нови 14-42 Леќа внатрешен фокус Flex Кабел за Олимп М. ZUIKO DIGITAL 14-42mm F3.5-5.6 II Р Леќа
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. Трговија на големо? Ако сте дигитални поправка центар во потрага по силен снабдувач или ако желба за купување на нашите производи во големи количини, можете да не контактирате директно. Можете да одредите вашиот саканата количина на елементи и одредена марка и модел број. Потоа, нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. Имаме предвидени нашите клиенти со високо ниво на задоволство за нашите производи и задоволство. Ние бараме нашите услуги да биде брзо, па ние се обезбеди нашите поправки потрае не повеќе од 48 часа, и нашите производи да биде предаден во рок од 24 часа од купување.

Компатибилен Бренд:
за Олимп
Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
DSLRs
Број На Модел На:
за Олимп М. ZUIKO DIGITAL 14-42mm F3.5-5.6 II
Бренд Име:
маслиново лист
R

Купувачите избираат и