.

.

НОВИ Оригинални 7M2 Визирот Гумени Капак Eyecup Око Првенство Покритие За Sony ILCE-7M2 A7M2 Камера Единица Поправка Дел

НОВИ Оригинални 7M2 Визирот Гумени Капак Eyecup Око Првенство Покритие За Sony ILCE-7M2 A7M2 Камера Единица Поправка Дел

DEN 1678.00
DEN 1823.52
-8 %
Од стока


Плаќање :
· Ние го прифаќаме Alipay,Western union,Moneygram итн.
· изберете најзгодно за вас.
· Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот И Пакет :
· Брод за САД преку Epacket тоа може да потрае околу 7 - 15 работни дена, со следење на број.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа штом вашата исплата потврди.
· Ние НЕМА да бидеме одговорни за задоцнување при испораката, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на царинските поштенски проверка, штрајк, виша сила и слично.
· Купувачи се одговорни за било обичај/должност даноци направени во вашата земја.
Враќање & Размена Политика :
Ако не задоволство со стоки (со исклучок на човековите штета или злоупотреба) на приемот на стока се враќа или размена.
Наплата или замена барања се применуваат само на три-дневна барањата на, парцели добиени под истите услови, на рецепција се врати.
Се враќа и Размена на искуства, товарни платени од страна на купувачот.
Ви благодариме
·
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви даде најмногу задоволителен одговор.

Пакет:
Yes
Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Компатибилен Бренд:
за PANASONIC
Број На Модел На:
за PANASONIC
R

Купувачите избираат и