.

.

720P HD Видео Надзор UVC USB Камера мини usb Камера модул системи за видео надзор PCB Одбор CMOS компјутер со веб камера и поддршка на Windows pc бесплатен превозот

720P HD Видео Надзор UVC USB Камера мини usb Камера модул системи за видео надзор PCB Одбор CMOS компјутер со веб камера и поддршка на Windows pc бесплатен превозот

DEN 1295.52
Од стока

Резолуција 1280*720 Пиксели 720 P 1.0 ПРАТЕНИК леќа : 4mm S/N Сооднос ≥48d B Gammar 0.45 Shutter 30f/s Белиот баланс Автоматски Работна температура -10~+50℃ Моќност 5 V Систем (Win xp/Win7/Win8/Win10 големина : 13*13mm

Број На Модел На:
U2-1.0 ПРАТЕНИК
Минимална Осветлување(Лукс):
0.1 Лукс
Потрошувачка На Енергија(W):
4W
Висока Дефиниција:
720P(HD)
Напојување:
Нормално
тф-картичка:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
75°
Леќа (mm):
4mm
Мрежен Интерфејс:
Никој
Бренд Име:
LeeChatWin
Стил:
Мини Камера
is_customized:
No
Поддржани Оперативни Системи:
No
Конективност:
USB
Аудио Излез:
Никој
IR Растојание(м):
no
Сензор:
CMOS
Складирање:
Никој
Напојување(V):
5V
Тип:
USB
R

Купувачите избираат и