.

.

12 Компјутери/многу Kawaii Бонбони Боја на Виножито Washi Лента селотејп DIY Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента

12 Компјутери/многу Kawaii Бонбони Боја на Виножито Washi Лента селотејп DIY Scrapbooking Налепница Етикета Маскирање Лента

DEN 228.00
DEN 239.52
-5 %
Од стока


792747883851188 Жешка Точка US $ 1.25 /парче US $ 1.65 /парче US $ 7.49 /парче US $ 2.80 /парче US $ 3.39 /парче Материјал : Хартија
Големина : 12mm*3m
Пакување : 12pcs

Бренд Име:
AIBOLI
Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
ZXY-WENJU445
Тип:
селотејп
R

Купувачите избираат и