.

.

Пластични Рачни лупа Накит Loupe Зголемувачот Црна Јасно 10X

Пластични Рачни лупа Накит Loupe Зголемувачот Црна Јасно 10X

DEN 284.64
Од стока

Пластични Рачни лупа Накит Loupe Зголемувачот Црна Јасно 10 X Име на Производ Зголемувачот Леќа Дијаметар 40mm/1.6" Зголемена Моќ 5 X Пакет Содржина Magnifiers Тежина се Справи со Димензии (Прибл.) 50 x 10мм (H*D) Материјал Пластика(Фрам, Рачка),Стакло Боја Црна

боја:
1PCS, 2 ПАРЧИЊА
Број На Модел На:
10X
Возраст:
>6 години
Бренд Име:
oze19921102
R

Купувачите избираат и