.

.

CWWZircons Гроздобер Дизајн Мали Кубни Циркони Камења Поставување Домот Фан Форма Dangle Капка Бисер Earring За Жените CZ052

CWWZircons Гроздобер Дизајн Мали Кубни Циркони Камења Поставување Домот Фан Форма Dangle Капка Бисер Earring За Жените CZ052

DEN 344.00
DEN 429.60
-20 %
Од стока


-
CWWZircons Гроздобер Дизајн Мали Кубни Циркони Камења Поставување Домот Фан Форма Dangle Капка Бисер Earring За Жените CZ052
Earring Големина : 2.8 cm
Материјал : Кубни Циркони
Огромен Парк - Нема потреба да се чека
Строго КК Контрола
Еколошки Стандард Доведе Никел Кадмиум слободни

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Материјал:
бисер
Обликотшема:
Капка Вода
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
CZ052
Бренд Име:
cwwzircons
Камен Материјал:
Кубен Циркони Камења
Повод:
Секојдневно, Танцување Партија , Банкет Вечера
Подарок за:
Девојка / Сопруга / Mather/Ќерка
квалитет:
Прекрасни , Мода , Луксуз
Метална боја:
сребрена боја
камен боја:
Бела
earring големина:
2.8 cm
Тип На Објект:
Dangle Бисер Earring /Капка Бисер Earring
Камен количина:
ААА
Pendientes форма:
Фитили Капка Вода
R

Купувачите избираат и