.

.

Моден Акрилик Dangle Обетки За Девојки Круг Геометриски Смола Обетки За Жените Накит За Подарок

Моден Акрилик Dangle Обетки За Девојки Круг Геометриски Смола Обетки За Жените Накит За Подарок

DEN 111.00
DEN 142.08
-22 %
Од стока


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FASHIONSNOOPS
Број На Модел На:
50776
Технологија:
Капка Обетки
Процесот:
моден обетки
Изработка:
Смола Earring
планирам:
Моден Earring
проект:
обетки кристал
ptan:
изјава обетки
дизајн:
накит
excogitation:
уникатни обетки
exoloit:
Earring
R

Купувачите избираат и