.

.

Ajojewel 2018 Dropshipping Кристал Вода Капка Обетки Tassel Кристал Накит Мода Жените Додатоци Bijoux

Ajojewel 2018 Dropshipping Кристал Вода Капка Обетки Tassel Кристал Накит Мода Жените Додатоци Bijoux

DEN 176.00
DEN 206.40
-15 %
Од стока


Име : Ajojewel 2018 Dropshipping Кристал Вода Капка Обетки Tassel Кристал Накит Мода Жените Додатоци Bijoux
Материјал : Месинг + Кристал + Стакло + 925 Фунта Сребро Обетки Иглички
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Главниот Камен Боја:
Бела, Црна, Црвена, Сина
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Ajojewel
Број На Модел На:
AJOYEHXX1083
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
S925 Фунта Сребро Обетки Иглички
Големина:
3.3*2.6cm
R

Купувачите избираат и