.

.

MWsonya Трендовски Домот Создаде Голема Симулирани Бисер Долги Обетки Бисери String Изјава Dangle Обетки За Свадба Партија Подарок

MWsonya Трендовски Домот Создаде Голема Симулирани Бисер Долги Обетки Бисери String Изјава Dangle Обетки За Свадба Партија Подарок

DEN 90.00
DEN 112.32
-20 %
Од стока


MWsonya Долго Имитација Бисер Dangle Обетки за Жените kupe Домот Нерегуларни pendientes mujer moda ET132
Вашето внимание ве молиме :
1. Ако цел повеќе од $5 , ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail;
2. Ако цел повеќе од $150 , слободен брод преку Aramex, DHL, EMS итн. (Remote земји треба да плати дополнителни трошоци);
3. Ве молиме додадете сите предмети во вашата кошничка првиот, и тогаш ќе купите се што е во еден ред. Ви благодариме!
Точка име : Пад обетки
Материјал : Алуминиумски,имитација бисер
Боја : бела
Големина : 1.6*9.5 cm
Тежина : 14g
Пакет : 1 пар
Стил : Бохемски
Состојба : Сосема нов и висок квалитет
Објектот се покаже :

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ET132
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MWsonya
Обликотшема:
Геометриски
боја:
Бела
is_customized:
Yes(200 pairs above)
Стил:
Домот
Состојба:
Нов & висок квалитет
Големина:
9.5*1.6cm
Тежина:
14g
Материјал:
Симулирани Бисер
Пол:
Жените
Примена:
свадба,партија
R

Купувачите избираат и