.

.

6 бои Бохемски рачно изработени Акрилик Цвет Долго Капка Dangle Обетки За Жените Дама Булчински Долго Изјава Earring Brinco Накит

6 бои Бохемски рачно изработени Акрилик Цвет Долго Капка Dangle Обетки За Жените Дама Булчински Долго Изјава Earring Brinco Накит

DEN 189.00
DEN 233.28
-19 %
Од стока


КОЛИЧИНА : 1 пар ;
Боја : 6 Colors, Сина, Портокалова, Роза, Кафена, Бела, Зелена.
Материјал : алуминиумски, акрилик ,
Големина : 9cm * 4 см
Тежина : околу 21g/Пар ;

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-4571-8
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
idealway
Обликотшема:
Растенијата
Поддршка:
Dropshipping, продажба на мало, трговија на големо
R

Купувачите избираат и