.

.

JUJIA 2018 топла продаде Тренд мода кристал ѕвезда earring гроздобер дизајн изјава Обетки за жените накит

JUJIA 2018 топла продаде Тренд мода кристал ѕвезда earring гроздобер дизајн изјава Обетки за жените накит

DEN 114.00
DEN 120.00
-5 %
Од стока


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUJIA
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
50786
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Технологија:
Студ Обетки
Процесот:
моден обетки
Изработка:
обетки кристал
планирам:
Обетки
проект:
свадба обетки
дизајн:
earring мечка
excogitation:
големи обетки
Атрибут:
бренд обетки
R

Купувачите избираат и