.

.

1 Пар смола Отсечени Carvings Earring,Отворајќи Кристал Капка Dangle Обетки Накит За Жените Бохемија Обетки ER291

1 Пар смола Отсечени Carvings Earring,Отворајќи Кристал Капка Dangle Обетки Накит За Жените Бохемија Обетки ER291

DEN 367.00
DEN 408.00
-10 %
Од стока

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори,смола, Камен Големина : Прибл :34*74mm Облик : dangle Обетки Кристал Боја : види слика Количина : 1 пар
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
JUSTWELL
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
ER291
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
R

Купувачите избираат и