.

.

Seblasy Сосема Нов Луксузен Легура Вода Капка Обетки за Жените Опал Dangle Обетки Накит за Денот на Вљубените Подароци Bijoux

Seblasy Сосема Нов Луксузен Легура Вода Капка Обетки за Жените Опал Dangle Обетки Накит за Денот на Вљубените Подароци Bijoux

DEN 43.00
DEN 61.44
-30 %
Од стока


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ESE226
Бренд Име:
Seblasy
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Материјал:
опал
Повод:
Партија, Свадба, Роденден, Годишнина, Подарок, Секојдневно Носење
Стил:
Класична Романтична Трендовски
Функција:
Висок квалитет
Експрес Слободен Испорака:
Цел >120usd DHL FEDEX ПРОЗОРЦИ ЕМС ARAMEX Бесплатен Превозот ...
R

Купувачите избираат и