.

.

Timlee E270 Едноставна Темперамент Шупливи Лицето Преглед Метал Капка Обетки Мода Накит трговија на големо

Timlee E270 Едноставна Темперамент Шупливи Лицето Преглед Метал Капка Обетки Мода Накит трговија на големо

DEN 70.00
DEN 78.72
-11 %
Од стока


ГОЛЕМИНА на :
METERIAL : алуминиумски
ПАКУВАЊЕ : opp вреќа
БОЈА :
Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата,се Надевам, ќе може да се разбере.
1. Ние гарантираме сите предмети се во 100% добра состојба и висок квалитет.
2. Ако не сте задоволни со некоја точка од која било причина, ве молиме вратете го во рок од 7 дена
на приемот, тој ќе биде заменет или враќање на средствата дадени.
3. Вратени предмети мора да биде во оригинална состојба, не се носат или да се измени.
Превозот обвиненија и осигурување трошоци не се враќа.
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Ако не сте задоволни , ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми : )
2018 Кинеската Нова Година Празник : Февруари 5-Февруари 27.
Ние ќе испрати празник налози по Feb27th accroding на редот датум.
Среќна нова година!
Добредојдовте Капка Превозот ! обработка на нарачка во рок од 1-2 дена.
Цел ,бесплатен превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус/Yanwen Економски Воздух Mail/4 PX Сингапур Пост НП Pro/Posti Финска ,без следење на информации се ажурира по пакет напушти Кина.

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
TimLee
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E
боја:
Повеќе
Тип:
гроздобер накит
потекло место:
Qingdao
Материјал:
Легура
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и