.

.

JUJIA Топла Домот, Свадба Накит Луксузни Долго Кристал Капка Dangle Обетки За Невести Додатоци

JUJIA Топла Домот, Свадба Накит Луксузни Долго Кристал Капка Dangle Обетки За Невести Додатоци

DEN 112.00
DEN 120.00
-7 %
Од стока


Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
JUJIA
Пол:
Жените
Број На Модел На:
50786
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
техника nology:
моден обетки
Изработка:
Капка Обетки
Qua lity:
обетки за жени
планирам:
dangle обетки
про ject:
гроздобер накит
ptan:
обетки кристал
дизајн:
обетки кристал
excog itation:
обетки трговија на големо
R

Купувачите избираат и