.

.

Нови Крем Светла Супер Цвет Кармин Магија Боја Хранливи Усна Грижа Козметички Q10

Нови Крем Светла Супер Цвет Кармин Магија Боја Хранливи Усна Грижа Козметички Q10

DEN 95.04
Од стока

Карактеристики : 100% neue hohe qualität . Nettogewicht : 3,8 g .рајхот на farben.einfach anzuwenden.lang anhaltende wirkung. licht textur aber langlebig бис zu 8 stunden. geben јасно & интензивна шминка-effekte und machen sie faszinierende und attraktiv. perfekt für Berufssalon, hochzeit, Партија und Zu Hause. Answer : ___________________________ Note : Почитувани купувачот.Кога ќе ја поставите вашата цел. проблеми се Погледне во него вашата адреса без разлика дали или не Сега може да се добијат на адреса
Имајте предвид Сите парцели ќе биде преполна со клобуркаше завиткани. И сите производи ќе бидат проверени пред превозот.
Превозот :
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена од Кина Пост Воздухопловната по плаќањето е јасно. Предмети ќе пристигне во 3-6 недели. Доаѓањето време зависи од некои фактори и различни области.
Ве молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.
Враќање
Враќање пакет мора да ги содржи сите ОРИГИНАЛНОТО пакување, материјали и додатоци. И не контактирајте со нас пред да се врати на објектот.

Тип:
Кармин
Број На Модел На:
2004 година
Бренд Име:
Прста остри совет
Големина:
Full Size
Корист:
Долготрајни
НЕТО-WT.:
3.5 g
Состојка:
Крем
Количина:
1
R

Купувачите избираат и