.

.

Секси Црвени Усни Стап Палета Водоотпорен Lipgloss Поставува Пендреци Maquiagem Црна Браун Мат Кармин Колекции 15colors ТОПЛА

Секси Црвени Усни Стап Палета Водоотпорен Lipgloss Поставува Пендреци Maquiagem Црна Браун Мат Кармин Колекции 15colors ТОПЛА

DEN 99.00
DEN 113.76
-13 %
Од стока

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби Ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Продавница Листа.
Ние може да обезбеди голема цел од голем попуст, Било какви прашања, ве молиме контактирајте со мене слободно.јас ќе одговори на што побрзо,многу ви благодарам!!!
15 бои Секси Црвени Усни Стап Палета Водоотпорен Lipgloss Поставува Пендреци Maquiagem Црна Браун Мат Кармин Колекции Карактеристики : Brand New & Висок квалитет. Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Имајте на ум : тоа е мини големина Производ Вовед : Производот е Тип : Кармин поставува Боја : Како точка покаже Ефект : долготрајни, водоотпорен
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2 CM разликата се должи на рачно мерење.
2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Тип:
Кармин
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
Кармин
Земја/Регион на Производство:
Кина
Корист:
Долготрајни
Состојка:
Побезбедно
НЕТО-WT.:
8g
сертификација:
GZBJZ
Количина:
1
Сертификат Број:
xx
Бренд Име:
МИС РОУЗ
R

Купувачите избираат и