.

.

24k Компатибилен Тонер Кертриџ Чип за OKI C911 C931 C941 C942 45536424 45536423 45536422 45536421 Ресетирате Чип 911

24k Компатибилен Тонер Кертриџ Чип за OKI C911 C931 C941 C942 45536424 45536423 45536422 45536421 Ресетирате Чип 911

DEN 2688.00
Од стока


24k Компатибилен Тонер Кертриџ Чип за OKI C911 C931 C941 C942 45536424 45536423 45536422 45536421 Ресетирате Чип 911 45536424 ЧИП за OKI C911/931/941/942 ЕУ/KR/AF/AU 24 K 45536423 45536422 45536421
Нашата предност
1. Богато искуство во пазарот за развој, маркетинг, кориснички услуги
2. Професионалните на тонер чипс повеќе од 10 години
3. Капацитет достигна на 10,000,000/ месец.
4. Строга контрола на квалитетот на системот, секој чип ќе бидат тестирани потоа со брод од
5. Конкурентна цена со стабилен квалитет
6. ROHS Сертификација Примени
7. Секој стоки брод во рамките на 1-3 работен ден по уплатата.
8. Одличен печатење со резултат цело време, заштеди до 70%
9. Целосната по продажба на услуги, 1 : 1 за замена, секогаш кога постои дефект на еден.
10. Помала од 0,3% неисправни го оценувате
Начин на плаќање :
1. Начин на плаќање : со Кредитна Картичка, Money Booker, Банкарски Трансфер, Зачувам.
2. Ве молиме да се направи целосна исплата во рок од 5 дена од денот на поставување на својата цел.
3. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот спис и се согласувате да трансакција услови пред да го купат.
Превозот термини :
1. Брод Преку : Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX
2. Брод од : 3-5 дена, по добиено вашето плаќање.

боја:
C, Y, Б.К., М
Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
OKI
Број На Модел На:
C911/931/941/942
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Стоковните:
Тонер Чип за OKI C911/931/941/942
Чип модел:
C911/931/941/942
боја:
KCMY
неисправни го оценувате:
Помала од 0,3%
време на испорака:
1-3 работни денови по добивањето на уплатата
Снабдување Способност:
1000000pcs/недела
Пакет:
Неутрален пакување,еден пакување со статични кеси,или како вашето барање
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и