.

.

500pcs 500ml Само-запечатување Сок Торба Преносни Пластични Пијалаци Торба wen6035

500pcs 500ml Само-запечатување Сок Торба Преносни Пластични Пијалаци Торба wen6035

DEN 4320.00
Од стока


Материјал : Пластика
Бои : Транспарентна
Капацитет : За 500ml
Големина : 13*23cm+4cm
Дебелина : Двоен страна 20wires

боја:
A, B, C, D
Материјал:
Пластични
Стил:
Модерна
R

Купувачите избираат и