.

.

Децата Националните Перформанси Танц Костим Девојки Празнична Yangko Танц Зелена Црвена Костими Фаза на Изведба на Облека

Децата Националните Перформанси Танц Костим Девојки Празнична Yangko Танц Зелена Црвена Костими Фаза на Изведба на Облека

DEN 1029.00
DEN 1871.52
-45 %
Од стока


0123456789
вклучува : врвот + панталони
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XS/110.
105-115
S /120
115-125
M /130
125-135
L /140
135-145
XL/150
145-155
XXL/160
155-165
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Кинески Народни Игри
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер,Памук
Тип На Објект:
Yangko Танц Костим
Број На Модел На:
A911
Пол:
Девојки
Боја Класификација:
Црвена /зелена
Применливи пол:
Девојки
Погоден за танц видови:
Народ
Референтна висина:
110.120.130.140.150.160 cm
R

Купувачите избираат и