.

.

2 парчиња/set Прилагодливи Дограма Комплет 4 Инчен Брзо Дрво Бар F-Менгеме Пластика Дрво Алатка

2 парчиња/set Прилагодливи Дограма Комплет 4 Инчен Брзо Дрво Бар F-Менгеме Пластика Дрво Алатка

DEN 219.00
DEN 359.04
-39 %
Од стока


2 парчиња/set Прилагодливи Дограма Комплет 4 Инчен Брзо Дрво Бар F-Менгеме Пластика Дрво Алатка
Параметри :
Боја : црна
Материјал : пластика
Тип : F-Стега, брзи машини за менгеме
Големина : околу 3.9*1.4 во (1 инч=2.54 см)
Спецификација : F стега устата должина : околу 100 mm/ 3.94 во
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од бојата прикажани во слики.Ви благодариме!
2. Ве молиме овозможи околу 1-3 cm/0.39-1.18 инчен мерење на отстапување, поради прирачник за мерење.
Пакување листа :
2 x Дрво F-Стегач
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .

Бренд Име:
ANENG
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Комбинација Клешти
Број На Модел На:
Машини За F-Стегач
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Dismountable
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Европски
Примена:
фиксен
Материјал:
Пластични
Големина:
about 3.9*1.4 in (1 inch=2.54 cm)
Спецификација:
F clamp mouth length
R

Купувачите избираат и