.

.

Стоматолошки Ендодонтско Autoclavable Стерилизација Кутија Случај Чисти Досиеја Стојат Носителот

Стоматолошки Ендодонтско Autoclavable Стерилизација Кутија Случај Чисти Досиеја Стојат Носителот

DEN 814.08
Од стока


Спецификација :
Бренд нови
Боја : сина
Големина : прибл. 110*55*50mm
Се состои од 3 дела : кутија тело, маска и поделба.
Autoclavable под висока температура на 135℃.
Лесен за употреба.
Издржливи во употреба.
Пакет се вклучени :
1 x Ендодонтско Autoclavable Кутија
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0-1cm грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Тип:
Клип Носителот & Фармацевт
Бренд Име:
MADBEE
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
Кутија
R

Купувачите избираат и