.

.

60pcs/пакет Креативни ABS Хартија Клипови Боја на Хартија Клип Канцеларија Архива Класификација Датотека со Податоци Клип Тест Хартија Клипови

60pcs/пакет Креативни ABS Хартија Клипови Боја на Хартија Клип Канцеларија Архива Класификација Датотека со Податоци Клип Тест Хартија Клипови

DEN 115.00
DEN 144.00
-20 %
Од стока


боја:
случаен микс
Облик На Хартија Клип:
Yes
Материјал:
Пластични
Магнетно:
No
Тип:
Хартија Клип
Број На Модел На:
73001
R

Купувачите избираат и