.

.

Нови L-форма Двојна Глава Шрафцигер Битови Клучна Алатка Алатка За Рутински

Нови L-форма Двојна Глава Шрафцигер Битови Клучна Алатка Алатка За Рутински

DEN 70.00
DEN 82.08
-15 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Јаглероден челик & Пластични Боја : Како на слики прикажани Облик : L Големина : 105mm x 31mm Формат : 6.35 mm(1/4") Тип : Клуч во компасот Количина : 1pc Нема мало пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Карактеристики:
Мини,Antimagnetic
Бренд Име:
ANENG
Број На Модел На:
C90A
Материјал:
Јаглероден Челик & Пластика
Тип:
Мал клуч
R

Купувачите избираат и