.

.

Вистинска Кожа Автомобил Копче Паричници Мажите Клуч На Носителот Housekeeper Копчиња Организатор Жените Keychain Опфаќа Патент Клуч Случај Торба Торбичка Чанта

Вистинска Кожа Автомобил Копче Паричници Мажите Клуч На Носителот Housekeeper Копчиња Организатор Жените Keychain Опфаќа Патент Клуч Случај Торба Торбичка Чанта

DEN 1265.00
DEN 2529.60
-50 %
Од стока


Тип На Објект:
Клучни Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обликот:
Кутија
Материјал Состав:
Вистинска Кожа
Објектот Должина:
12cm
Пол:
Унисекс
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
Q804
Објектот Ширина:
8.5cm
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
GUMST
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и