.

.

празно keychains за сублимација ретро гроздобер чипка копче прстен прилагодување накит термички трансфер печатење ќорци diy материјали

празно keychains за сублимација ретро гроздобер чипка копче прстен прилагодување накит термички трансфер печатење ќорци diy материјали

DEN 893.28
Од стока


Белешки : цената е за празно сублимација на бои со цена
1.вклучуваат фасети
2.Двојно Страна Лента
печатени област : за 25 MM

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Meirenpeizi
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
550831288749
Стил:
Класичен
R

Купувачите избираат и