.

.

Рок хип хоп Нерѓосувачки челик Цитат копче синџир со гитара и гитара зема шарм Тато Дедото и Брат мажите клучните прстен

Рок хип хоп Нерѓосувачки челик Цитат копче синџир со гитара и гитара зема шарм Тато Дедото и Брат мажите клучните прстен

DEN 203.00
DEN 225.12
-10 %
Од стока


Опис : Цитат копче прстен рок хип гитара зема и гитара шарм копче прстен
Место на потекло : Шенжен, Кина(Копно)

Пол : мажи
Повод : Случајни, спорт, Подарок од Дедо, татко ми и брат
Meterial : нерѓосувачки челик никогаш не исчезнат или ' рѓа
Големина : гитара зема 25мм*32-милиметри*2mm, гитара 45mm*19mm,ри нг 28mm
Цел : примерок цел, се меша цел и да ги прилагодите е добредојден комбо комбо комбо

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
LIUANAN
Број На Модел На:
K45+K46+K47
Метална боја:
Никој
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Хип/Рок
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
копче
Обликотшема:
Гитара
шарм големина:
25мм*32-милиметри*2mm
Прстен Големина:
28mm
боја:
Челик боја/розово злато
гитара Големина:
45mm*19mm
R

Купувачите избираат и