.

.

2018 Нова Рунда Лебди Locket со Keychains Магнетни Стакло Locket Pendant за Шарм Сребро Злато Боја Накит Дечко Подарок

2018 Нова Рунда Лебди Locket со Keychains Магнетни Стакло Locket Pendant за Шарм Сребро Злато Боја Накит Дечко Подарок

DEN 262.00
DEN 513.12
-49 %
Од стока


Ne cklace Висок Квалитет 6 Ноктот Круг Кристално Јасно Жена Едноставен Накит трговија на Големо,со Висок Квалитет накит alexandr
Пакување Содржи : 1*Keychain
Материјал : Алуминиум злато позлатен, кристално стакло, Производ Локација : Кина Производ Стил : Едноставен Накит Стил е Применливо Луѓе : Жените И Мажите Пакување : Хартија Кутија за карти И Opp. Торба Користат за : W Партија,Матурска,Reunions, Дипломирањето партија,Божиќ Подарок,Подарок за Денот на Вљубените

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Злато-боја,Црна Позлатен Пиштол,Сребро Позлатен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
LZ007
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HAILLADTOP
Стил:
Класичен
Пакет:
Поединечно завиткани
Пердув:
Сите натпревар/Simplse мода
Бои:
3 бои
Wether може да се отвори :
Да, може да се отвори и да го стави шарм во
R

Купувачите избираат и