.

.

OkeyTech Автомобил Accessrioes Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Starline A93 A63 Две Начин Автомобил Алармот 3 Копчиња KeyChain Бесплатен Превозот

OkeyTech Автомобил Accessrioes Кожа Автомобил Копче Случај Покритие За Starline A93 A63 Две Начин Автомобил Алармот 3 Копчиња KeyChain Бесплатен Превозот

DEN 204.00
DEN 224.64
-9 %
Од стока

Функција : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : Како на сликата покаже Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава : Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пакет : 1 X Автомобил Копче за Капакот (не се вклучуваат клучни)
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
OkeyTech
Состојба:
100% Сосема Нов
Карактеристики:
заштита на автомобил, клуч
дизајн:
Мода и автомобил стил
Материјал:
Кожа & СТП & Цинк Легура Keychain
боја:
Покаже На Слика
логото:
NO
Погоден за родова:
машки и женски
ОДГОВАРА ЗА:
За Starline A93 A63 Две Начин Автомобил Алармот
Пакет:
Меур торба
испорака:
во рок од 48 часа
R

Купувачите избираат и