.

.

Висок Квалитет на Автомобил СТП Кожа Smart Далечинскиот Клуч Синџир Носителот Фоб Торба Случај Покрие Универзална for Auto Автомобили ЏИП Пикап Теренски

Висок Квалитет на Автомобил СТП Кожа Smart Далечинскиот Клуч Синџир Носителот Фоб Торба Случај Покрие Универзална for Auto Автомобили ЏИП Пикап Теренски

DEN 169.00
DEN 198.72
-15 %
Од стока


MT0000855
Карактеристики :
Ве заштити автомобилот оддалечен од гребење/исклучување и за анти-вибрации
Направете вашиот Фоб има една убава и кул изглед
Издржливи, Нема нарушување, Не исчезнат
Лесно чистење
Спецификација :
Име : Кожа Далечински Копче За Капакот На Држачот За Торба Случај
Универзал за Авто SUV Автомобил Пикап Теренски
Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа
Големина : прибл. 8.5 x 5.2 cm
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 1 x Далечинскиот Клуч Капак (клучот не е вклучен)
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

Материјал Тип:
кожа
Бренд Име:
Mayitr
R

Купувачите избираат и