.

.

Автомобил Keychain Авто Мото Метал Покер Копче Синџир Торба Pendant за Lada Volvo Шкода Daihatsu Holden Hyundai ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW Keyring

Автомобил Keychain Авто Мото Метал Покер Копче Синџир Торба Pendant за Lada Volvo Шкода Daihatsu Holden Hyundai ФОЛКСВАГЕН Ауди BMW Keyring

DEN 99.00
DEN 114.24
-13 %
Од стока


Автомобил Keychain Авто Мото Метал Покер Копче Синџир Торба Pendant за Lada Volvo "Шкода" Daihatsu Holden Hyundai "ФОЛКСВАГЕН" Ауди BMW Keyring
Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден.

Тип На Објект:
Клучните Прстени
Материјал Тип:
Легура
Специјални Функции:
мажите keychain
Бренд Име:
QYJSD
R

Купувачите избираат и