.

.

Континуирано Капчиња Шема Книга Јапонски плетење книги Кинески верзија

Континуирано Капчиња Шема Книга Јапонски плетење книги Кинески верзија

DEN 894.00
DEN 951.36
-6 %
Од стока

Мат : 111 страници Јазици : Поедноставен Кинески Големина : 13 Производ големина : 28 x, 20.2 x, 0.8 cm Стока тежина : 540 G Пакет се вклучуваат : 1 x Книга
Испорака : Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен. Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт. Цел > US$ 100 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија... *Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Aliexpress ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса *Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија *превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Тип:
Книгата
Жанр:
Арт И Дизајн
Публиката:
Возрасни
Бренд Име:
EXBOKU
Јазик:
кинески
Книгата Име:
Џемпер Шема Плетење Книга
Страница:
111
R

Купувачите избираат и