.

.

Професионални Бостон Граница Лентата За Алатки Шанкер Метал Вино Вино Коктел Shakers Modulator Мојот Шише Cobbler Bartending Домаќинство

Професионални Бостон Граница Лентата За Алатки Шанкер Метал Вино Вино Коктел Shakers Modulator Мојот Шише Cobbler Bartending Домаќинство

DEN 650.00
DEN 1000.32
-35 %
Од стока


Бренд Име:
LOULONG
Лентата За Алатки Тип:
Коктел Shakers
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
S75-9
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Дијаметар:
5-10cm
Тип:
Лентата За Алатки
Спецификации:
750ml+600ml
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Купувачите избираат и