.

.

C Форма Нерѓосувачки Челик Колаче Машина за Cupcake Торта Декорирање Алатки Пекарница кујна Додатоци Bakeware

C Форма Нерѓосувачки Челик Колаче Машина за Cupcake Торта Декорирање Алатки Пекарница кујна Додатоци Bakeware

DEN 84.00
DEN 95.04
-12 %
Од стока


Детали За Производот :
Тип : Колаче Машина/Колаче Мувла/Фондан Мувла
Материјал : Еко-пријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитет
Големина : како се покаже слика
Боја : Сребрена
Пакет Внатре :
1pc колаче машина
Карактеристики На Производот :
1. Идеална за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн
2. Бренд нови со добра состојба
3. Лесен за употреба и чистење
4. Обновливи мувла со не-стап и добра форма
5. Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CA458
Бренд Име:
EMTONIR
Колаче Алатки Тип:
Габи,
R

Купувачите избираат и