.

.

Шише Носителот На Бебето Шетач Колички Додатоци Шише Поддршка Висок Квалитет АБС Материјал 95% Шетач Може да се Вклопат KF530

Шише Носителот На Бебето Шетач Колички Додатоци Шише Поддршка Висок Квалитет АБС Материјал 95% Шетач Може да се Вклопат KF530

DEN 360.00
DEN 600.00
-40 %
Од стока


Шише Носителот На Бебето Шетач Колички Додатоци Шише Поддршка Висок Квалитет АБС Материјал KF530
Meterial : ABS,анти-лизга гумени
Големина:W15.5*H10*T9™.5cm
Може да се вклопат за повеќе од 95% бебе превозникот

Број На Модел На:
KF530
сертификација:
EN
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
JOYREN
Материјал:
ABS
Тип:
bottld носителот
Возраст Опсег:
3M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 6M, 9M, 3T
R

Купувачите избираат и