.

.

Нови 13.3 Лаптоп HDD Кабел За Macbook Air A1237 Хард Диск Кабел A1245 MB003 821-0540-A

Нови 13.3 Лаптоп HDD Кабел За Macbook Air A1237 Хард Диск Кабел A1245 MB003 821-0540-A

DEN 767.52
Од стока

Нови 13.3" Лаптоп HDD Кабел За Macbook Air A1237 Хард Диск Кабел A1245 MB003 821-0540-A
Работи за да : 13.3" Macbook Air A1237 A1245 821-0540-Состојба : Нова

Должина на кабел:
Други
боја:
5pcs, 1pcs
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
A1237
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
macdudu
R

Купувачите избираат и