.

.

600PCS Бесплатен Превозот SFP оптички влакна црна силикон прашина plug /прашина маска за SFP оптички transceiver со бесплатен превозот

600PCS Бесплатен Превозот SFP оптички влакна црна силикон прашина plug /прашина маска за SFP оптички transceiver со бесплатен превозот

DEN 3744.00
Од стока


******************************************************
Повеќе детали :
Кина трговија на големо !SFP оптички влакна црна силикон прашина plug /прашина маска за SFP оптички transceiver со бесплатен превозот 100pcs/многу
************************************************
Опис :
Висок квалитет на силика гел материјал, во согласност со ROHS/VOC стандард . Dustproof ,dampproof и антиоксиданс.
Фото :

Должина на кабел:
Црна
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE
R

Купувачите избираат и