.

.

5 Компјутери 4-Pin Molex/IDE до 3-Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ Случај Фан Моќ Конектор Кабел Адаптер од 20cm

5 Компјутери 4-Pin Molex/IDE до 3-Pin-от на ПРОЦЕСОРОТ Случај Фан Моќ Конектор Кабел Адаптер од 20cm

DEN 48.00
DEN 66.72
-28 %
Од стока


Спецификации :
Овој кабел се користи за поврзување на редовна Molex IDE моќ конектор за напојување на ПРОЦЕСОРОТ, Шасија, случај фан со 3/4pins Molex конектори.
Тоа може да помогне да се реши проблемот на 3-pin плоча интерфејс кабел не е доволно.
Тип : Конектор Кабли
Интерфејс : Голем 4 Pin + 3 Pin
Количина : 5 Компјутери
Карактеристики : Корисни, 4 Pin 3 Pin, Компјутерски Кабли за Конектори
Жица должина : 20cm/7.87" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
5 x Конектор Кабли

Должина на кабел:
0.2 m
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
BLUELANS
Пакет:
No
Должина на кабел:
0.2 m
Број На Модел На:
8100983
R

Купувачите избираат и