.

.

Џинг Ченг Da 1pcs БС-5732 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач

Џинг Ченг Da 1pcs БС-5732 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач

DEN 88.00
DEN 96.48
-9 %
Од стока


1pcs БС-5732 Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со Осигурач Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена. [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка Топло Совети : Пратката ќе биде договорено наскоро откако ја примите вашата цел. Времето за испорака е околу 15~60 работни дена, треба да почека многу трпеливо. Покрај тоа, пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации (Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус )Купувачот НЕ ги прифати pls не место цел. 4. Ali Express Стандард на Превозот со Следење на Информации 5. Ние ќе ги преземе следниве пакување методи 6. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето, ако купувачите не може да го прифати, ве молиме да не купи.

Должина на кабел:
Црна
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Преносни ЕУ Plug на велика БРИТАНИЈА Приклучок Адаптер за Напојување Приклучок за Патување Конвертор со
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел:
БС-5732
Продолжување Кабел Должина:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална струја:
2.5 (5A)
R

Купувачите избираат и