.

.

Тип C до 4K HDMI ТВ Видео Адаптер Конвертор MicroSD ТФ SDHC SD Читач на картички USB 3.0 ЦЕНТАР за MACBOOK За MAC Лаптоп Компјутер

Тип C до 4K HDMI ТВ Видео Адаптер Конвертор MicroSD ТФ SDHC SD Читач на картички USB 3.0 ЦЕНТАР за MACBOOK За MAC Лаптоп Компјутер

DEN 1625.28
Од стока


ONTEN USB 3.1 ТИП C до 4 K HDMI Видео Адаптер со 2 x USB 3.0 и SD /ТФ Читач на картички
Мултифункционален За Macbook За Лаптоп Компјутери, answer : ___________________________ NOTE : Не може да се користи за мобилен телефон
Предмет Вовед :
Сосема нов и висок квалитет
Функцијата Преглед :
HDMI интерфејсот -за HDMI ™ излез,да се поврзете HDMI ТВ / Displayer / Проектирање,итн. влезни уреди за
фрли вашиот компјутер на екранот за да се поголем екран
USB3.0 интерфејс-за да се поврзете usb mouse/keyboard/u-флеш диск..итн. ниска потрошувачка на енергија во уреди.
SD/ТФ-Картичка слотза читање SD/ТФ-Картичка
Компатибилни уреди :
За Macbook 2015 / 2016 / 2017
За Macbook pro,
За IMAC ПРО 2017;
За Huawei matebook, matebook x
За HP Павилјон x2
За Просо ВОЗДУХ
За DELL XPS13, XPS15
За Леново YOGA5 ПРО, YOGA900, XIAOXIN ВОЗДУХОТ 12
За Леново X270, мали нови AIR12 LTE / 13 Pro
За ASUS U306
За Google Chromebook Пиксели; Pixelbook Пен
За Samsung Лаптоп серијата (NT900 X5 N-L58 L; NT900 X5 N-L37 L; NT900 X3 N-K58; NT900 X3 N-K37 L; NT940 X5 M-X78;)
За Samsung Галакси Книга серија (СМ-W727 NZKAKOO; СМ-W627 NZKFKOO;)
Галакси Јазиче S3 Серија (СМ-T825 NZKAKOO; СМ-T820 NZSAKOO;)
За LG Грам Серија (13 Z970-G. AR30 K; 14 Z970-Л. AR10 K; 14 Z970-Л. AR1 EK; 15 Z970-G. AR31 K; 15 Z970-G. AA50 K;
15 Z970-G. AA7 HK; 14 Z970-G. AR30 K; 15 Z970 -G. AA50 K; 15 Z970-G. AA5 BK;)
Сите Типот C Компјутери може да се користат
Топло совети :
1.НЕ може да се користи за мобилни телефони
2.за најдобри перформанси, уреди поврзани на овој Тип C адаптер не треба да ја надмине вкупната струја на 900m A максимум.

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
ONTEN
Тип:
USB Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
OTN9591
Пакет:
No
R

Купувачите избираат и