.

.

H1111Z 009S PCIE СТОЛБ 6PIN 16X за BTC рударство со 2 Led диоди Express Картичка Sata Power Кабел и 60см Злато USB 3.0 Квалитет на Кабел НОВИ

H1111Z 009S PCIE СТОЛБ 6PIN 16X за BTC рударство со 2 Led диоди Express Картичка Sata Power Кабел и 60см Злато USB 3.0 Квалитет на Кабел НОВИ

DEN 308.00
DEN 324.48
-5 %
Од стока


H1111 Z 009 S PCIE СТОЛБ 6 PIN 16 X за BTC рударство со 2 Led диоди Express Картичка Sata Power Кабел и 60см Злато USB 3.0 Квалитет на Кабел НОВИ
Околу Опис :
1. Име на производ : PCIE Рударство Картичка Адаптер
2. Примена : за Bitcoin Рударство
3. Предмет : 16x Extender Столб USB3.0 PCIE
4. Кабел Боја : Сина
5. Функција : со SATA power кабел
6. Излез : PCIE X16
7. Текст : PCIE X1
8. Продажбата modle : Фабрика за продажба
9. Тип : USB Стој
10. Компатибилни Модели : Компјутерски
Спецификации :
1. Моќ Конектор : 6pin моќ конектор
3. LED : Три LED индикатор работа
4. Компатибилни за употреба : Со графичка картичка
5. PCI-E 1x столб картичка со high speed USB 3.0 кабел
6. USB 3.0 Кабел должина : 60cm
Карактеристики :
1.Сосема нов и висок квалитет.
2. Со 4x FP солидна кондензатори, изработка на графика напојување повеќе стабилна и безбедна.
3. 6 PIN адаптер за зајакнување на напојување(Максимум 16 A напојување капацитет), на графичка картичка напојување независно од плоча, која за да се намали
оптоварување на матичната плоча кога се поврзете мулти-графичка картичка.
4. Злато позлатен контакти за подобра поврзаност и долг живот.
5. Со страна клип за да ја зацврсти друга картичка.
6. Компатибилен со 1x,4x,8x,16x PCI-E слот на матичната плоча
7.

Должина на кабел:
60см
Бренд Име:
h1111z
Тип:
pci-e Стој
Број На Модел На:
AC3264
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Име на производ:
стој
Стој Верзија:
009S
USB Конектор:
USB 3.0 Злато позлатен
led функција:
со три LED индикатор работа
функција 1:
pcie стој
Карактеристика 2:
стој картичка
функција 3:
стој pci-e
карактеристика 4:
стој картичка pci-e
Карактеристика 5:
стој molex
Функција 6:
стој 6pin
R

Купувачите избираат и