.

.

mosunx 3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР ТВ Подарок Март 28 Капка Брод

mosunx 3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР ТВ Подарок Март 28 Капка Брод

DEN 268.00
DEN 383.04
-30 %
Од стока


3in1 HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI Адаптер Кабел за Полнење за HD Таблет КОМПЈУТЕР во ЖИВО
Спецификации : 1.Злато позлатен иглички и основи конекции. 2.Гледате видео, да стримувате медиа, и да гледате документи преку вашиот ТЕЛЕВИЗОР. 3.Кабелот добива видео сигнал преку HDMI стандарден излез. 4.High speed HDMI кабел capatible со мобилен телефон, компјутер, ТВ, gameplayer итн. 5.HDMI да HDMI Кабел + HDMI да Мини HDMI Адаптер + HDMI да Micro HDMI Адаптер. 6.Еден мора да има додаток за оние кои би сакале да гледате видеа и делото на големиот екран. 7.Овој кабел е совршено решение за вас за да споделувате фотографии и видео клипови со вашите колеги, семејството и пријателите.
Применливи За : HDMI : се Применува со HDMI дигиталната камера, таблет, лаптоп, КОМПЈУТЕР. Мини HDMI : се Применува за да Nokia N8, со мини HDMI дигиталната камера, таблет, компјутер. Микро HDMI : За LG G2 X / За P990 / За P99 / За MTO XT800 / За Zepelin XT720 / За XT882 / За MT810 / За Me811/ За Mt701/ За Mt870/ За Mb860 X2/ За HTC EVO 4 G / За ACER A500 / За W500 / За FUJITSU S2900 HD F85 EXR CASIO Tr100.
Пакет се Вклучени : 1 x Мини HDMI Адаптер 1 x Микро HDMI Адаптер
1 x5m HDMI да HDMI Кабел

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
mosunx
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
HDMI да HDMI/Мини/Micro HDMI
Type1:
HDMI
Type2:
Мини HDMI
type3:
1 x Мини HDMI Адаптер
type4:
1 x Микро HDMI Адаптер
type5:
1 x5m HDMI да HDMI Кабел
R

Купувачите избираат и